Atsiliepimai

"'2017-07-31 Tik šios mokytojos dėka išlaikiau lietuvių valstybinį egzaminą ! Mokytoja Jelena ne tik padėjo suprasti lietuvių literatūros kūrinius ,tačiau ir praplėtė akiratį įvairias klausimais. Išmokau daug daugiau nei per lietuvių pamokas mokykloje, ypač turint omenyje ,kad dirbau su mokytoja tik mokslo metų gale. Tikrai visiems ,kurie nori išmokti lietuvių kalbą arba nori pagilinti žinias rekomenduoju mokytoją Jelena,ji tikrai yra savo srities specialistė.

P.S visada jus prisiminsiu. Pokalbiai su jumis padėjo man parašyti samprotavimą, esu be galo dėkinga už jūsų skirtą laiką ir jūsų pozityvų mąstymą."
Paulina
                                            - / -

 "... tik jūsų dėka baigiau mokyklą ^^ ačiū!".    

E.                                                                   

                                                                           ~ * ~

"Kai pradėjau mokytis pas Jeleną, labai netaisyklingai kalbėjau lietuviškai ir galvojau, kad lietuvių kalba yra  labai sunki ir mano amžiuje per vėlu išmokti jos. Bet Jelena sugebėjo įrodyti, kad man pasiseks, ir buvo teisi. Ji gali paaiškinti anksčiau man nesuvokiamus dalykus labai paprastai ir logiškai. Besimokydama aš pradėjau žymiai geriau kalbėti ir rašyti lietuviškai, nes jau žinau daug lietuvių kalbos taisyklių ir moku jas pritaikyti. Man labai patinka nuotolinis mokymo  būdas. Nors iš pradžių galvojau, kad nesugebėsiu mokytis per Skype, dabar džiaugiuosi, nes jis man labai patogus."
Žana.

                                                                                 ~ * ~


© Mokytoja Jelena. Visos teisės saugomos.